Wednesday, March 3, 2010

Tähetark!Teate,eile ronis mu kass praeahju kui ma friikaid mõtlesin teha,sick or what?:D

Täna mängisin tähetarka ja kirjtuasin horoskoope,check yours and leave a comment:D

Vähk - järgnev nädal on teguderohke ning põnev, armastust jätkub küllaga igasse päeva. tulemused töös on silmapaistvad. jätka samas vaimus ja terve kuu on sinu jaoks märkimisväärselt edukas.

Neitsi - Tähtede seis tõotab sel kuul palju erinevaid tegevusi ja kohtumisi.Püüad ehk liigagi tihti kahtlastel viisidel pingeid maaandada.Tehes mõned õiged otsused, suudad oma õppetöö ja partylife'i kevadiselt lillelisele rajale juhtida nii,et need kaks omavahel konflikte ei tekita. Selle kuu parasiitväljendiks võib tahes tahtmatult olla ‘’Hara-bara-bara-bara’’ ,selle väljendiga üritasid ürgnaised ürgmeestele ekstravagantset ja eksootilist muljet jätta,ehk sobib ka tänapäevaseks meestelantimiseks?

Kaljukits - Üle pika aja olete taas endale omases arrogantses ja sarvilises olekus.Kaaskondlastele võid pahatihti laisk tunduda.Vältimaks melanhoolsusetuure,peaksid teiste arvamust vähem tähele panema ja olema sina ise,vastasel juhul on oht tõeliseks BOCK'ks muutuda!

Kaalud - On aeg kõik pea peale keerata ja teha kõike ,mis pähe tuleb,isegi kui see tundub liialt ebareaalne - ära kaalu,nagu tähemärgile kohane,ole avatud!Ära lase end varasemalt tehtud valedel otsustel morjendada,pürgi edasi,ära kaldu enesele seatud kursilt kõrvale,püsi sel kui Šveitsi kellameistrist apteeker!

Veevalaja - Kätte on jõudnud üks tundelisemaid perioode. Tähtis pole mitte see, mis sul on, vaid see, kes sul on. Nüüd on just õige aeg minna selle õige inimese juurde, tema teab kuidas sinuga toime tulla. Lase end vabaks ja võta kõike, mis võtta annab. Elatakse vaid korra.Pingelistes olukordades ära hakka veevalajalikult õli tulle valama,külmal ajal on pritsumeestel niigi tööd palju!

Lõvi - Talvine jahihooaeg on lõppemas ,nüüd on õige aeg maha istumiseks,mõtlemiseks ja püssi puhastamiseks.Vaid ühele asjale keskendudes võivad paljud tähtsad eluaspektid märkamata jääda.Võta endale aega,tegelemaks vahelduseks ka endaga,mitte järjekordse saagi püüdmisega.Õige aeg talvekarv maha ajada , uus,läikiv ,trendikas ja kevadiselt õhuline asemele muretseda!


Kaksikud
- kõik asjad, mis on määratud kas lõppema või alguse saama teevad seda nagunii ühel heal päeval, mis võib tulla päris varsti. Kõik asjad,mis on määratud kas lõppema või alguse saama,teevad seda nii kui nii ühel heal päeval , mis võib tulla varem kui arvatagi oskad.Selgita välja oma halvamaigulised pahed ja ürita neist võitu saada.Ükskõik mille liigtegemine võib halbade tagajärgedega olla.


Kalad
– Õige aeg avastamaks uusi kohtasid.Oma fantaasiameele ohjeldamiseks pead tegema suuri pingutusi. Sinus tärkab huvi kõige müstilise vastu.Uurida ja puurida void sa jah,aga mida sina puurid kui puurimisobjekti ei ole? Seetõttu on õige aeg uute inimestega tutvumiseks ja nende salapärasuste tundma õppimiseks!Samas oled kõikidele vanadele tuttavatele toeks oma üldiselt rahuliku ja kalalikult uimase olekuga.Sinu väsimusaste väheneb,jää sulab ja aju saab rohkem hapnikku,ergastud kui kudev haviemand!

Ambur – Kuufaaside tõttu oled pinges nagu su vibunöörgi.Pead lõõgastuma ja puhkama,sest vastasel korral võib vibunöör katkeda ja on siililegi selge,et Ambur ilma vibuta on kui Londiste ilma londita!

Jäär – Seadke end vahelduseks ka sekundaarseks,alati ei saa kõike mida soovitakse.Mõne pisima ebaõnnestumise korral ei ole mõistlik karjuma hakata,talitsega oma tonaalsust , muidu võite endast tõelise jonnaka jäärapää mulje jätta.Sõralisi ei peeta just kõige teravamateks kirvesteks , kui asi puudutab võõrkeeli.Närvide rahustamiseks on soovitatav kuulata ansamblit Jäääär!

Sõnn – Oled vilgas ja kiire kui Achilleus ja tegus kui sõnnikumardikas!Sinu vastupidavus on kõige potentsiaalsem jõud maailmas.Mõistlik oleks kevade hakul endale mõni uus lõhn osta,kuid hoiduke sõnnikust,hais on kerge külge jääma.Olgugi,et ekstravagantne lõhnaelamus ergastab meeli.


Skorpion
– olete ettearvamatud, suudate nõelata ja ärrituda ettearvamatute asjade peale.Peale rahulikku koosviibimist vältige Ford Scorpio tagaistmele magama jäämist,turvavöö puudumine võib salvata ja magnettormide ajal tugevasti tunda anda!


Lugu ka: