Wednesday, August 25, 2010

It's written in the stars,et sügise saabudes hakkan kirjutama jälle^^


Ma siin mõtlesin,et ma parem ei hakka leelotama mida kõike ma suvel teinud olen ja tegemata jätnud olen,coz nii kui nii need keda see huvitab saavad seda minult ise uurida:)
Igatahes alustame siis tänasest,hommikul ärkasin 8:30 mõtleisn,et jõuan täna koolis käia korraks,aga palju mõtleisn vist,ounpojal läks auto süütelukk katki ja mu käimine jäigi käimata.Nillisin siis DA's nats ja tirisin endale mõned uued abstraktsed ja vektoriaalsed brushid photoshopi jaoks.Päeva jooksul suutsin kuulata väga erinevaid muusikažanre alustades uuest wannabe bieberist aka Jody Simpsonist kes üürgas läbi laulu ''AI-AI-AI-AI'' nagu ta vaevleks 13 aastasena suurtes armuvaludes,sekka hoobastanki,incubust,muse'i,one republicut,wess carri,daughtryt,the scripti ja muud head kraami ja Stellaga rääkides avastasin,et Incubus on talle loo tienud ''StellaR'' milelg ameenus mulle üks kristlik poppunkbänd nimega Stellar Kart,mis juhatas mind Kristian Stanfilli ja Alex Nifongini ning lifti bändini,kuid tänane parim leid on ilma igasuguse konkurentsida Tinie Tempah ft Eric Turner - Written in the stars , and here it is :

Ahjaa,brushe proovides tuli isegi mingi wannabe piece of art välja,pilt on selle püostituse headeris ofc:)(full viewd soovitan ofc)
Hetkel mil nägin,et msn hakkas pange panema otsustasin ennast juba mitmendat korda tänase peäv ajooksul jalkauudistega kurssi viia,seda tehes meenus mulle,et täna on ju taas CL'i kvalifikatsioonimängud,millest enim huvi pakkus mulle Tottenhami ja Young Boysi vaheline kohtumine,sest ma vaatasin ka selle heitluse esimest kohtumist,mille Young Boys üllatavalt 3:2 võitis kuid mille lõpus Pavlyuchenko imelise löögiga 3:2 lajatas ja Tottenhamile lootust andis.Seega otsisin hea livestreami ja hakkasin jalkat vaatama, üllatuseks oli teise poolaja alguseks seis juba 2:0 Londoni klubi poolt vaadatuna, Crouch oli 5ndal minutil ühe peaga ära koksanud ja teise autorik oli Jermaine Defoe kes läheb lähiajal kubemelihasteoperatsioonile.Väga positiivselt üllatasid mind Gareth Bale ja Aaron Lennon kes korraldasid paremal- ja vasakul äärel YB kaitsjatele tõsist mürglit, BAle tegi seda veel äärekaitsja positsioonilt.Kuid tänase man of the matchi auhinna sai siiski Peter Crouch kes lõi 3 väravat aka hat-tricki,olgugi,et ta oleks pidnaud 5 lööma,sest tal oli 2 suurepärast võimalust veel,aga mida ma vingun,3 väravat CL'i kvalis lüüa on ikakgi väga kõva savautus.Mäng lõppeski 4:0 ja sellega kindlustas Tottenham edasipääsu Meistrite Liiga alagrupifaasi kus on lisaks neile Inglismaalt veel ka Arsenal,Manchester United ja Chelsea,seega lausa 3 Londoni klubi,järgisel hooajal eksib nende sekka ja neist kellegi asemele ehk ka Manchester City,kes on meeskonna loomiseks üüratuid rahamägesid kulutanud aganoh naftaraha toidab i guess^^
Aga jah,that's it for today, päästan oma loomepuhangu photoshopis valla,ridi radi ralla goblin gate on valla jeje! Take care:)

lisaksin paar Serie A kildu ka siiski:

1)Zlatan Ibrahimovic replaces Mario Balotelli as the most hated person in the whole of Italy. 'Ibrahimovic' enters the Italian dictionary, with its meaning: "mercenary with no loyalty".

2)Roma’s canteen runs out of food after Adriano gobbles up a year’s worth of supplies. The Brazilian’s weight rockets so high that Ronaldo visits a doctor fearing that he is anorexic.

3)Alexandre Pato embarks on a magnificent run, scoring 18 goals in 10 league games and adding eight goals in three Champions League games. Sky Sports’ Phil Thompson says he’s “too small to make it” as a top-class player, Jamie Redknapp admits he's "never heard of Pato", while Martin Keown states that “Pato is unproven because he’s never played in the Premier League”.

4)After years of boasting of his management credentials, Silvio Berlusconi reacts to a nightmare start for Milan by sacking Massimiliano Allegri and taking the job on himself. Going with a 2-2-6 formation for the most part, his side pick up one win in the remaining 28 games as they are relegated for the first time in nearly 30 years. When slammed by the critics, Berlusconi replies: "Milan are the most successful team in history, no one has won more than me at a single club.”

5)Italian teams are robbed in Europe for the umpteenth year on the trot. Roma are eliminated by Bayern Munich after Miroslav Klose scores a winner despite being 20 yards offside, and Mark Van Bommel stays on the pitch despite breaking five Roma legs. Inter are defeated by Manchester United after the referee executes ‘Until We Score Law’ and adds on 72 minutes of injury time during which The Red Devils score the two goals they require to progress. Meanwhile, Milan are ousted after UEFA create a new rule that bans teams with an average age of over 40 from participating.