Monday, January 3, 2011

RM,RL,KRM,SJ,S

RM- nagu ühele kenale noormehele juba selgitasin siis see sõna tähendab Rämedat Munni, ehk siis inimene kellele sa loota ei saa, kes su üksinda jätab KESET klubi ning astub lantimismaailmasse tegematata väljagi eemal seisvast nukrast sõbrannast. ühesõnaga kutt, keda sa ei vaataks välimuse pärast( soovitus talle isiklikult parem mitte mainida, sest selliste päeva algab mm-ma-olen-nii-kuum ringitusega voodist välja karates ja nad lihstalt ei mõistaks, mis imelikud prillid sa endale ette oled asetanud, et nende kaugelemärgatavat kuumuselainet tunda. mis reaalsuses on sama jahe kui külm sügistuul.)

RL-on teoreetiliselt sama mis eelmine, aga selle väikese lisaga et see on Räme Lits. käitumine on nagunii ligilähedane, mis eelpool mainitud, aga vahe seisneb selles, et vahel harva saad võib-olla RL'le isegi loota, seni kuni sa ei paiska oma tundevoolusid tema peale nagu voolikust välja paiskav veejuga. selle hetkeni on kõik parimas korras. arvatavasti ta jagab sinuga enda naisteseiklusi ning on niisama happy kui Liikuva Toolijala* voodisse saab. (Autori selgitus: Liikuv Toolijalg on ükskõik mis naissoost olevus, kes pole nii sile kui lihvitud lauajupp ning kelle tagumik on pisem kui gloobus)

KRM- on natukene probleemsem, sest tegu on Kena Rämeda Munniga. ehk süda jätab kõik löögid vahele kui tema pilk sinu omaga kohtub, sul on alati maailma parim tuju teda nähes ning ainuüksi tema naeratus viib mu suunurgad nii kõrgele, kui see inimesel füüsiliselt üldse võimalik on. ühesõnaga ta tekitab sinus kõik selle pläma mida ma nimetaksin SJ ehk siis Suureks Jamaks. käitumine on sama, mis RM'il seega peaksid püüdma võimalikult palju keskenduda sellele, et tegelikult pole poisil sinust sooja ega külma, tema käitumine on kõigi naissoost elukatega absoluutselt ja eranditult samasugune(juhuslikult kui sa Tont Marsilt pole, aga selliseid Tallinna Noorte Kokkutulekutele loe: klubidesse küll ei satuks. ühesõnaga oled Liikuv Toolijalg siis sobib jutelda küll)

SJ- nagu mainisin on Suur Jama ja selleks vabanemiseks soovitaksin aga jahitavaga rohkem suhelda ning teda eemalt jälgida ja küll siis SJ muutub SA'ks ehk siis Suureks Ahastuseks. Esiteks ahastatakse selle üle, et niisugune kutt üldse meeldida sai. teine samm on ahastus, et nüüd pole huviobjekti, et hakkab jälle see igav elu pihta. jahimaad on tühjad ja eluisu otsas ja kolmandaks arvatakse, et raudselt ei olda piisavalt iluskenapeenike. Selleks tehakse midagi oma välimusega, otsustakse et söömine on teistele olenditele, mitte inimestele ja minnakse rügatakse trennis oma viimased elujõunatukesed välja, et näidata kõigile, et ollakse väärt rohkemgi kui see jahtiav, kes mõistis nagunii juba esimese kolme sekundiga, et on päris ahvatlev saak ning kogu võlu peituski ainult selles.

lihtsalt S- on igati normaalne, tore ja hea kutt, keda sa arvatavasti ei saa, sest a) sul pole tundeid b) ta on gei või c) liiga pikalt ja lõpmatult hõivatud ja kui kunagi vabaneb siis sa oled juba muldvana ja pensionil. nii kaua ei jaksa me keegi oodata ja juba ammu sukeldume uutele jahimaadele, et leida mõni selline, kes oleks täielik S. see tähendab, kõik omadused mis lihtsa S'i juures on olemas, lisaboonusega et täielik S on veelgi parem ja oi ideaalis on ta kas a) vaba või b) sai lahti just Tilpnejast(loe: tekkinud on vihavaenlane ekstüdruk). Muidugi on täielik S seni kaua nii perfect kuni me teda selliseks peame, sest ajapikku muutub ta tavalsieks inimeseks ja meie idealiseerimine vajub unustuste hõlma. Eks see tants ja trall hakka siis otsast peale. heal juhul taandub ta lihstalt S'iks, halvimal juhul KRM, millest lõppproduktina tekib kerge RM ja no kui ta on meist noorem siis maandub ta lennurajal nimega RL.